top of page

שאלות נפוצות

כל התשובות שאתם צריכים

אנחנו מציעים ללקוחותינו ארגז כלים מלא לשיתוף ציבור דיגיטלי – שאלונים, דיונים מקוונים, סקרים במדגם מייצג, ניתוח תוצאות ב-AI ייחודי שלנו, ומפה משתפת יחידה מסוגה בישראל.
לפרטים נוספים לחצו כאן, ליצירת קשר עם מנהל הפיתוח העסקי שלנו, לחצו כאן.

מה סל השירותים שלכם?

המערכת שלנו היא המתקדמת ביותר בישראל, והיא כוללת פתרונות טכנולוגיים ייחודיים לנו, כמו מערכת ה-AI, והמפה המשתפת. אנחנו זוכים בעשרות מכרזים של הגופים החשובים בישראל בזכות האיכות הטכנולוגית שלנו, ובזכות השירות הצמוד והמקצועי שאנחנו מעניקים. יועצות שיתוף הציבור שלנו מלוות את הלקוחות מהרגע הראשון ולכל אורך השימוש במערכת. ואנשי התמיכה הטכנית שלנו זמינים ללקוחות ופותרים כל פנייה במהירות וביעילות.

מה היתרונות שלכם על המתחרים בשוק?

אנחנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר של אבטחת מידע, 5 תקני IZO לפי דרישות מחמירות של משטרת ישראל ושל עיריית תל אביב. בנושא הנגישות אנחנו עומדים בתקן AA, ועובדים בין היתר עם נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות במשרד המשפטים.

מה לגבי נושאי אבטחת המידע והנגישות?

פשוט וקל, לחץ/י כאן, ודור, מנהל הפיתוח העסקי שלנו, יחזור אליך מיידית.

איך אני מקבל/ת הצעת מחיר?

רוב הלקוחות שלנו מעדיפים להתקשר עימנו בהתקשרות ארוכת טווח, על בסיס רשיון שימוש שנתי ובלתי מוגבל. כמו כן ניתן להתקשר עימנו במודלים נוספים. לפרטים לחצו כאן, ודור מנהל הפיתוח העסקי שלנו יחזור אליכם מיד. 

מה מודל ההתקשרות אתכם? מה המחירים?

המערכת שלנו בנויה כך שאחרי הדרכה קצרה – שהיא חלק מההתקשרות הבסיסית – כל אחד ואחת יכולים להפעיל את המערכת באופן עצמאי לחלוטין. אבל רוב הלקוחות מעדיפים לתת לעצמם את האפשרות לליווי מתודולוגי ותפעולי מקצועי של יועצות שיתוף הציבור שלנו. לחצו כאן, ודור מנהל הפיתוח העסקי שלנו יחזור אליכם, יבין את הצורך הספציפי ויתן מענה ייעודי.

האם השימוש במערכת שלכם הוא עצמאי (Self Service) או מחייב ליווי צמוד שלכם?

שאלות משפטיות

אנחנו פועלים בליווי יעוץ משפטי בנושאי הפרטיות. כל לקוח שלנו הוא הבעלים של כל המידע המערכת. אנחנו רק "מחזיקים" במידע. הנושא מוסדר בהסכם השירות.

מה לגבי סוגיות הפרטיות?

מערכות רייז איט פועלות בענן של חברת אמאזון (AWS) בפרנקפורט. בעתיד הלא רחוק נפעל גם מאתר AWS בישראל.

איפה מאוחסן המידע?

כן. כל לקוח מקבל סביבה משלו, ויש הפרדה מוחלטת בין הסביבות.

האם כל לקוח מקבל סביבה נפרדת בענן?

שאלות תפעוליות

לא. המערכת שלנו היא אפליקציית ווב רספונסיבית, שפועלת באופן מיטבי במובייל, על כל טלפון נייד, ללא כל צורך בהורדת אפליקציה.

האם צריך להוריד אפליקציה כדי להשתמש במערכת שלכם?

זו שאלה של מדיניות הלקוח. כל לקוח יכול להחליט על מדיניות השיתוף שלו, כשמערכת מאפשרת גמישות מלאה. החל מיכולת השתתפות של כל אדם, ועד הגבלת השתתפות לפי כל חתך, לבחירת הלקוח. המדיניות יכולה להיקבע לכל תהליך בנפרד, באופן מהיר וקל, על ידי הלקוח עצמו.

האם כל אחד/ת יכול להשתתף בתהליכי שיתוף הציבור במערכות שלכם?

לא. המערכת מונעת הצבעות כפולות במגוון דרכים.

האם אדם אחד יכול להשתתף או להצביע פעמים רבות באותו תהליך?

שאלות על אלטרנטיבות

אני יכול לעשות סקרים בפייסבוק, או שאלונים בגוגל פורמס? לא מומלץ להשתמש בפייסבוק כי זו פלטפורמה פרוצה, מלאה בוטים ופייקים. וגם – הבעלות על המידע בפייסבוק היא של חברת מטא, ואת/ה לא רוצה שיום אחד השאלטר יירד ואת/ה תישאר/י בלי המידע. וגוגל פורמס היא תוכנה מאוד לא ידידותית, מאוד מוגבלת, ואחוזי המשיבים/ות בשימוש בה נמוכים למדי. המערכת שלנו הרבה יותר מתקדמת, ידידותית למשתמש/ת, ובנויה באופן ייעודי לשיתוף ציבור. היא מבטיחה אחוזי היענות גבוהים יותר, שביעות רצון גבוהה יותר, ואסדרה מלאה של כל היבטי האבטחה, הפרטיות והשימוש לאורך זמן.

למה צריך מערכת ייעודית לשיתוף ציבור?

bottom of page